Borderlands Filmi Florian Munteanu’yu Da Kadrosuna Kattı

0 2

Borderlands filmi her geçen gün daha da ilginç bir hale geliyor. Zaten oyunların kendine ait mizahı filmi beklemek için güzel bir sebepti. Filmin kadrosu da belli olmaya başladıkça sadece oyunun hayranları değil sinema severler için de epey eğlenceli bir film bizleri bekliyor gibi gözüküyor. Kadroya katılan son isim Creed 2‘de gördüğümüz Ivan Drago’nun oğlu Viktor Drago’yu canlandıran Florian Munteanu oldu.

Munteanu filmde Krieg olarak karşımıza çıkacak. Borderlands 2’de oyun kadrosuna dahil edilen ve oynanabilir bir karakter olarak Psycho sınıfını temsil eden karakter ayrıca Tiny Tina ile de bir bağa sahip. Üçüncü Borderlands oyununda NPC olarak da gördüğümüz Krieg’in en meşhur özelliği ise tahmin edilebileceği üzere bol bol çıldırmasıydı. Kendinden geçerek aldığı bonuslarla birlikte düşmanlar için zor bizim için keyifli anlar yaşatan Krieg’in bu deliliklerini filmde de görmek en büyük arzumuz.

  • Borderlands Filmi Tiny Tina’sını Da Buldu
  • Borderlands Filmi Kevin Hart İle Birlikte Çekimlere Başladı

Yönetmen Eli Roth da giderek genişleyen kadrodan epey memnun olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Florian Munteanu’nun da kadroya katılmasıyla birlikte Krieg’e sadece vahşet olarak değil insani olarak da çok fazla şey ekleneceğini söyleyen yönetmen oyuncunun rol için biçilmiş kaftan olduğunu da belirtti. Şimdiden epey geniş bir kadroya ulaşan film Budapeşte’de çekimlerine devam ediyor. Ancak halen vizyon tarihi açıklanmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.