Call of Duty: Warzone’da Yeni Bir Dünya Rekoru Kırıldı

0 3

Battle royale türü yavaş yavaş ritmini kaybediyor olsa da Call of Duty, bu türde yaşamaya oldukça kararlı. Rekor üstüne rekor kıran Warzone modu hala pek çok oyuncu tarafından oynanıyor. İşte bu oyuncular da yıllar içerisinde kendi oyunlarını farklı boyutlara taşımayı başardı. Aşağıda izleyebileceğiniz videoda bir dünya rekoru kırıldı.

Hatırlarsanız yaklaşık bir sene önce Vikkstar123 ve ekibi dört kişilik modda 138 kill alarak ilk dünya rekorunu kırmıştı. O günden peri pek çok profesyonel oyuncu, bu rekoru kırmayı deniyor. Birkaç aydır üst üste kırılan rekorların en yenisi, 162 kill ile Aydan ve ekibine gitti.

Bu başarım dudak uçuklatıcı zira sunucuda sadece 148 kişi bulunduğunun videonun başlangıç anında görebiliyoruz. Yani Gulag’da alınan ya da tekrar dönen oyuncular ile alınan killer ile birlikte toplamda bu rakama ulaşılmış. Öte yandan takımın yetenek grubunun çok daha aşağısında oynadığını belirtmekte fayda var.

SBMM Warzone’dan aldığımız bilgilere göre ekip, bu katliamı bir Bronz 1 lobisinde gerçekleştirmiş. Tabii ki bu durum rekoru değersizleştirmiyor ama yine de oyuncular arasında ciddi bir fark olduğunu belirtmek gerek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.