Century: Age of Ashes’ın Yeni Oynanış Videosu

0 2


Century: Age of Ashes, geçtiğimiz yıl TGA 2020 töreninde duyurulan oyunlardan birisiydi. Multiplayer ejderha kapışması oyunu bekleyen kaç oyun sever vardı bilemem, ama kendisinin erken erişime çıkışına az bir süre kaldı. Yapımcı ekip de bu süreyi boş geçmeyip bir oynanış videosu paylaştı.

Yeni fragmanda, ejderhalarımızı kapıştırmanın farklı yollarını görüyoruz. Ama öncesinde ejderha sürücülerimizin sınıflarına da bir göz atma fırsatımız oluyor.

Fragmanda 3 farklı sınıf (Phantom, Windguard, Marauder) gösteriliyor; Phantom isminin hakkını verip bir anda görünmez oluverirken, Windguard takım arkadaşlarına kalkan oluyor, Marauder ise, düşmanlarını işaretleme ve böylece takip edebilme özelliğine sahip, düşman saldırılarından da kaçınabiliyor. Fragmanda 3 tane de oyun modundan bahsediliyor; Carnage, Survival ve Gates of Fire.

Bu modlar, bu sınıflar oyun severlerin ilgisini çekmekte ne kadar başarılı olabilir, önümüzdeki ay göreceğiz artık; Century: Age of Ashes, Nisan ayında erken erişim çıkışını yapacak. Öncesinde ikinci kapalı beta testine katılmak isterseniz, oyunun Steam sayfasından test için adınızı kaydettirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.