Coming 2 America, 2021’in En İyi Çıkış Yapan Filmi Oldu

0 3

Koronavirüs salgınının elimizden aldığı zevklerimizden biri de sinemalar oldu. Sinema salonu kokusu, patlamış mısır ve film öncesi fragmanlar burnumuzda tütüyor olsa da bu süreçten en çok yayın servislerinin yararlandığını gördük. Pandemi sürecinde hepimiz abonelik tabanlı yayın servislerinde bolca içerik tükettik.

Sadece bu sebeple bile Coming 2 America’nın başarısı büyük önem taşıyor. Amazon Prime üzerinde geçtiğimiz günlerde yayına giren film, Eddie Murphy imzalı 1988 yapımı filmin devamı niteliğinde. Murphy’nin kariyerindeki kilometre taşlarından biri olan filmin devamı karışık eliştiriler almış olsa da eğlenceli bir vakit vadediyor.

Filmin dijital platformlar üzerinde yayınlanması, net gişe rakamlarına ulaşmamızın önüne geçiyor. Fakat yapılan araştırmalara göre Coming 2 America, 2021 yılında çıkış yapan en iyi film konumunda. Öyle ki aynı süreç içerisinde diğer platformlar üzerinde çıkış yapan diğer filmleri geçmeyi bile başarmış Coming 2 America.

Dolemite Is My Name ile sinema kariyerinde tekrar ivme kazanan Murphy’nin yeni filmlerini de şahsen merakla bekliyorum. Filmin mükemmel ötesi müziklerinden birini de buraya bırakıyorum…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.