Instagram Fotoğrafları Bilgisayara Nasıl Kaydedilir?

0 7

Instagram fotoğraflarınızı bir PC veya dizüstü bilgisayarda yedeklemenin birden fazla yolu vardır , burada en iyi yöntemlerden birkaçını listeliyoruz, böylece Instagram fotoğraflarınızı bir dizüstü bilgisayara veya PC’ye nasıl kaydedeceğinizi öğrenebilirsiniz. 

Instagram fotoğrafları akıllı telefon aracılığıyla dizüstü bilgisayarınıza veya PC’nize nasıl kaydedilir

Instagram fotoğraflarınızı kaydetmenin alternatif yolu, onları çekerken akıllı telefonunuza kaydetmektir.

bunu yapmak için akıllı telefonunuzda Instagram’ı açın ve profilinize gidin. Buradan Seçenekler’e gitmeniz gerekir (bu, bir iOS cihazındaysanız bir dişli sembolü veya Android kullanıyorsanız üç köşe noktasıdır).

Şimdi Kitaplığa Kaydet anahtarının açık olduğundan emin olun. Bu açıldıktan sonra, Instagram uygulamasından çektiğiniz tüm resimler kamera albümünüze kaydedilecektir. Telefonunuzu bir dahaki sefere PC’nize veya dizüstü bilgisayarınıza yedeklediğinizde, instagram resimleriniz de yüklenecektir.

Instagram fotoğrafları Facebook aracılığıyla dizüstü bilgisayarınıza veya PC’nize nasıl kaydedilir?

Instagram fotoğraflarınızı dizüstü bilgisayarınıza veya PC’nize kaydetmenin son yolu, hesabınızı Facebook’a bağlamak ve ardından manuel olarak tek tek kaydetmektir.

Bu biraz zahmetli bir yöntemdir, ancak akıllı telefonunuzdaki Instagram uygulamanızdaki seçenekler menüsünden Instragram’ı Facebook hesabınıza bağlayarak yapılabilir.

Buradan yoru Profil> Fotoğraflar> Albümler> Instagram fotoğrafları’na giderek tüm Instragram fotoğraflarınızı Facebook’ta görüntüleyebilirsiniz. Bir sonraki (zaman alıcı) göreviniz, kaydetmek istediğiniz her bir fotoğrafı büyütmek, üzerine sağ tıklamak ve Görüntüyü Farklı Kaydet… ‘i seçmektir.

Ardından, dosyayı nereye kaydetmek istediğinizi seçmeniz yeterlidir ve fotoğraf jpeg olarak indirilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.