Mortal Kombat Filminde Her Karakterin Parlayacağı Bir An Olacak

0 2

Mortal Kombat oyunu tarihi boyunca seksenin üzerinde dövüşçüye ev sahipliği yaparak oldukça geniş bir karakter havuzuna sahip. Ufuktaki Mortal Kombat filminde doğal olarak bu karakterlerin büyük çoğunluğunu görmeyi beklemiyoruz. Lakin serinin ikonik karakterleri Sub-Zero, Scorpion, Sonya, Raiden ve Liu Kang gibi isimler yeni filmde rol alacak. Hayranların kafasındaki en büyük soru işaretlerinden birisi de bu kadar fazla karakterin nasıl bir filme sığacağı yönünde. Filmin yönetmeni Simon McQuoid bu konuda biraz rahatlatıcı açıklamalarda bulundu.

“Film aile odaklı ve yer yer tatlı anlar var, ama filmin ruhunun bu olduğunu söyleyemem. Bence filmde karakterler arasında büyük bir insanlık güdüsü ve insani bağlar ön plana çıkacak. Her karakterin parlayacağı bir an olacak. Benim adıma bu hikayeyi hayata geçirmek gerçekten en eğlenceli deneyimdi. Bu karakterleri gerçekten hayata geçirebilmek büyük bir keyif.” diyen McQuoid, karakterlerin ortaya yüreklerini koyacağı otantik sahnelerin de filmde önemli bir yere sahip olduğunun altını çizdi.

  • Mortal Kombat Filminden İlk Fragman Yayınlandı
  • Mortal Kombat Filminden Yeni Detaylar Geldi

Şu ana kadar filmden bildiğimiz en büyük senaryo detayı Sub-Zero’nun filmde kötü adam olarak karşımıza çıkacağı ya da en azından bir süreliğine kendisini bu rolde izleyeceğiz. Scorpion’un yeniden doğuş hikayesine de tanıklık edeceğimiz filmin ilk fragmanı beklentileri yükseltmeyi başarmıştı. 16 Nisan‘da HBO Max ile aynı anda vizyona da girecek olan filmi ve karakterlerin parlama anlarını merakla bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.