Snyder Cut’ın Yeni Reklamı Darkseid’ın Gelişini Müjdeliyor

0 2


HBO Max‘ın ve çizgi roman uyarlamalarının şu an için en çok beklenen filmi Zack Snyder’s Justice League‘yi izlemek için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor. Sadece sekiz gün sonra izleyeceğimiz filmden gelen yeni video sayısı da giderek artıyor. Hoş filmin ilk bir saati yanlışlıkla HBO Max’te yayınlandı ama sürprizlerin bozulmaması için resmi olmayan reklamlara veya fragmanlara bakmamakta fayda var. Filmden gelen son fragman Twitch üzerinden yayınlandı.

  • Zack Snyder’s Justice League Bir Hata Sonucu HBO Max’te Sızdı
  • Justice League: Snyder Cut’ta Jenerik Sonrası Sahne Olmayacak

Ray Porter’ın seslendirdiği Darkseid‘ın yanı sıra Jared Leto’nun Joker‘i ve Joe Manganiello’nun canlandırdığı Deathstroke da fragmanda kendilerine yer buldular. Fragman ile ilgili en heyecan verici kısım ise Darkseid’ın varlığı ve atmosfere kattığı ağırlığı. “Tüm varoluş benim olacak” şeklindeki konuşması bile özlenen o gerçek kötü adam imajına ne kadar yakın olduğumuzu işaret ediyor.

Dört saat sürecek bir filmde sadece kahramanlar değil kötüler de bolca sahne süresi alacak. Artık bir an önce 18 Mart‘ın gelmesini ve Justice League’nin kendisini kurtarmasını bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.