Spider-Man: No Way Home’da Göreceğimiz Yeni Kostüm Belli Oldu

0 5

Marvel Sinematik Evreni‘nin en kalabalık filmlerinden birisi olacak olan Spider-Man: No Way Home ile ilgili oldukça eğlenceli bir isim süreci geçirdik. Artık filmin resmi adının da belli olmasıyla birlikte hikaye detaylarından da yeni bilgilerin yavaş yavaş ortaya çıkmasını bekliyoruz. MCU içerisinde bir Spider-Verse yaratmasını beklediğimiz filmde evrenin asıl Spidey’si Tom Holland‘ın giyeceği yeni kostüm de belli oldu. Gelen set fotoğrafları mahallemizin sevimli komşusunu yeni kostümü içerisinde gösteriyor.

  • Yeni Spider-Man 3 Set Fotoğrafı Mister Negative’i İşaret Ediyor

Daha önce setten gelen bazı fotoğraflar yeni kostümün şekli hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlamıştı. Ancak artık tam anlamıyla kostümü gördük ve ilk izlenim oldukça olumlu. Peter’ın Far From Home sırasında kendine yaptığı kostümle büyük benzerlikler barındıran yeni kostümde mutlaka yeni geliştirmeler de yer alacaktır. Zaten Spidey, MCU’ya giriş yaptığından beri her karşımıza çıktığında kostümünde yeni bir güncelleme gördük.

Atlanta’da yapılan çekimlerin yakın zamanda tamamlanması bekleniyor. Jon Watts‘ın yönetmenliğini yaptığı Spider-Man: No Way Home filmi 17 Aralık‘ta vizyona girecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.